Asset Publisher Asset Publisher

Piknik rodzinny KSSPR.

Nadleśnictwo Barycz wspiera wiele inicjatyw społecznych - również sportowe.

Szczypiorniści z KSSPR podsumowali sezon otwartym piknikiem rodzinnym promującym swoją działalność.

Na tegorocznym, plenerowym spotkaniu Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej w Końskich, wszystkie atrakcje przygotowane przez zarząd kluby były bezpłatne. Głównie dzieci  - korzystając z możliwości, mogły odwiedzić kramy z wata cukrową, karuzelą, dmuchanym zamkiem, czy grillem z kiełbaskami.

Nasze stoisko - stroną edukacyjną - uzupełniało atrakcje plenerowego spotkania na którym goście, oraz sponsorzy mieli możliwość spotkać się z zawodnikami klubu a nawet potrenować wspólnie rzuty na bramkę. Szczególnym zainteresowaniem - z naszej ekspozycji -  cieszyło się leśne koło zagadek, które motywowało do wielokrotnego losowania kolejnych, co raz to innych, pytań dotyczących pracy leśnika, bioróżnorodności lasu, czy ochrony przyrody.

Lokalne stowarzyszenia sportowe, takie jak KSSPR, często osiągając wysokie wyniki w krajowych rozgrywka dają nam satysfakcję bycia w gronie mecenasów takich idei. Liczymy, że w kolejnych sezonach ciężka praca zawodników oraz odpowiednia selekcja nowych, będzie również determinować trenerów i kierownictwo do nieobniżania obecnego, poziomu drużyny.